Ülker Evden Eve Nakliyat©

Maltepe Parça Eşya Taşıma

Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Maltepede Parça Eşya Taşıması yapıyoruz. Maltepede çeşitli nakliyeciler arasında değil lider işinde tecrübeli Nakliyeciler arasında olmaktaktan gurur duyuyoruz.

Parça Eşya Nedir? Parça Eşya Taşımacılığı veya taşıması Bir Evden Diğer eve DeMontaj ve Paketleme Yapılarak diğer eve taşınmasıdır. bu basit birşeyi günümüz Nakliyecler genelde aksatmaktadırlar ama Ülker Evden Eve Nakliyat Maltepe Parça Eşya Taşıma bünyesinde Eşyalarızı Önce demonte edilecekse demonente daha sonra eşyanın güvenliği için eşyayı sarma sonra ise Nakliye aracına istif etmekle beraber eşya taşımanın ilk aşaması bitmiş olur.

Sizde Evinizi tamamen taşıtmak yerine Bir Kaç Parça Eşyasınız ya da; Çeyiz Eşyasını ya da mutfak, Çocuk odası, Yatak odasını hatta sadece belirlediğiniz eşyanızı Maltepeden İstanbula ve Türkiye'ye taşıtmak istiyorsanız Ülker Evden Eve Nakliyatla iletişime geçin. Şimdiden Hizmetinize talibiz.

22 Yıllık Taşıma Tecrübemizle ve bizimle çalışan takım arkadaşlarımızla beraber bu hizmette sizi hem fiyatta hemde bu stresli ortamda yükünüzü çekiyoruz, Kaliteli Ambalaj ve Paketleme çeşitleriyle, Kapalı Kasa Donanımılı ve belgeli Kamyonetlerimizle Eşyasınıza zarar vermeden ve karıştırmadan taşıyoruz. Çünkü biz bu işi seviyoruz.

Merkezi olduğumuz Ataşehire 15 dakkalık uzaklıkta olan Sahil Kenti Maltepeyi dünden bugüne tanıdıgımız ve sürekli olarak gidip gelmekte olan bölgemizdir.

Maltepe Parça Eşya Taşıma | En Çok Yaptığımız hizmetler

Maltepede en çok yaptğımız hizmetler Öncelikle 1+1 Ev Eşyası ve Stüdyo daire sonra gelen talepler ise Çeyiz Eşyası, Koltuk takımı özellikle son zamanlardaki al sat uygulamaları ile tüketici Uygun ve hızlı Nakliyeciler ile anlaşmayı hızlandırıyor en kısa masefa 150 tl daha sonra ki mesafe = ücret olarak yer alıyor. Sonra İse Örneğin (buzdolabı beyaz eşyası taşıma) ,Çocuk odası ve salon takımı taşıması ve Müşterinin evinde kalan depo eşyalarıdır.

Maltepede Çeşitli Fabrika ürünleri taşıması

Maltepede veya çevresinde olan fabrika ürünleri malzemeleri İse genel olarak şöyledir


1.Strafor Taşıma yani hafif İnşaat malzemesi taşınması
2.Paketlmiş adet olarak belirlenmiş Fabrikadan Fabrikaya aktarma - teslim ürünleri.
3.Tekstil Ürünleri
3.a Kumaş Taşıması
4. Yedek Parça Taşıma
4.a Oto Sanayi ürünleri
4.b Lastik Taşıma vs.
5.Teknolojik Aletler
5.a Bilgisayar Televizyon gibi Eşyalarıda Taşıyoruz bu ürünleri Evden Eve Nakliyattaki tecrübemiz sayesinde sizlerin karşısına özgüvenli bir şekilde çıkıyoruz Gerek Malzememiz gerek iste zamamın araçları ile eşyanızı sallandırmadan anlaştığımız yere kadar getiriyoruz.

Uyarı

"Taze Gıda Ürünleri, Yanıcı Madde" ürünlerini taşımıyoruz. Hem Karayolları - Ulaştırma bakanlığı tarafından yasak hemde Haksız rekabet ve can ve mal sağlığı gibi sorunlardan firma olarak bu Malzemeleri taşımıyoruz.

Karayollarında, Şehirlerarası yük taşımasında yolcu taşımak, Almak indirmek veya bindirmek, Firma yükümlülükleri ve taraflar vs.

Firma Temsilcisi ile taşınacak olan müşterimiz taraflar anlaştğı takdirde taşınmaya başlanır ancak aksi durumlarda yani müşteri araca binip "sizile gelmek istiyorum!" gibi taleplerde bulunamaz. çünkü Aksi durumlarda canınızı tehlikeye atacak durumlardan kaçınmak için. Şuana kadar firmamıın hiçbir aracı kaza yapmasa bile bu yapmayacağı anlamına gelmez. Aksi halde eşyanız Araçla beraber sigortatırılır ve bu gibi durumlarda anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi ile birlikte ödenir. yolculuğa çıkmadan önce araç ruhsatı şöför sicil ve adli bilğileri sevk irsaliyesi gibi belgeler zaten araç kapakları kapandığı anda hazırlamış bir şekilde teslim edilir.- Yükümlülük.1

Maltepe Şehiriçi Eşya, Parça Eşya taşınması

Ancak Eşyanız Şehiriçinde her hangi bir ilçe, Mahalleye gidecekse eğer araçta güzergah boyunca seyehat etme şansınız vardır. aksi halde yine belgeler elinizde olmakla beraber sorunsuz bir şekilde nasıl yüklendiyse öyle indirilir.

Uygun fiyat ve tecrübeli işçilik ile yıllardır Maltepe ve İstanbul çevresinde biriktirdiği iş bitiriciliğiyle öne çıkıyoruz. Eşyanız tam zamanlı olarak yola çıkıp verilen adrese kargo taşımacılığı yapıyoruz. Ayrıca Size özel araçla Türkiyede başta egeye ve daha sonra ki bölgelerimize sevkiyat yapıyoruz.

Parça Eşyada diğer bölgelere bakmak istiyorsanız buraya tıklayınız.

SAYFAMIZLA İLGİLİ DİĞER YAZILAR

maltepe evden eve nakliyat temiz nakliye küçükyalı evden eve nakliyat bostancı evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat kucukyali evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat istanbul içi nakliye istanbul iç nakliye firmaları maltepe evden eve nakliyat temiz nakliye istanbul içi iç nakliye istanbul nakliye işleri