İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma

İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma için nakliyeci arıyorsanız Ülker Evden Eve Nakliyat ile iletişme geçebilirsiniz, eşyalarınızı gün içerinde veya ertesi gün içinde teslim etmekteyiz, 2 900'den başlayan parça eşya taşıma fiyatları ile birlikte profesyonel çözümler sunmaya hazırız.

Sadece Bursa değil, firmamız komple eğe çıkışlı nakliye ve parça eşya taşımacılığı yapmakta, en uygun fiyatlarla anahtar teslim anlayış ile birlikte beyaz eşyalarınızı ambalajlı ve kurumlu teslim etmekteyiz, koltuklarınızı ve değerli eşyalarınızı da aynı şekilde ambalajlayıp yeni evinizde dizayn ederken açıyoruz bu iyi birşey.

Parça Eşya Taşımada eşyalarınızı komple sarıp aldıktan sonra ilgili sözleşme, araç bilgileri ve varış tarihi yükleme bittiği anda 2.aşama olarak sizlere rapor verilir, makalenin devamında Nakliye ve İşleyiş hakkında bilgi verilmektedir.

İstanbul'da tüm eşyalarınızı sarıp ambalajladıktan sonra gün içinde bile eşyalarınızı bıraktırma kudretine sahibiz firmamız müşterilerimiz için zararına bile nakliye seferi yapmakta kararlıdır, her şey müşteri memnuniyeti içindir.

İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma Firmaları

İstanbul bursa arası parça eşya taşıma firmaları arasından en seçkin ve ileri altyapısıyla eşyalarınızı bir sonraki adrese güvenle teslimatınızı yapmaktayız, Başta Nilüfer ve Yıldırım ilçeleri olmak üzere Sık sık istanbul bursa arası seferlerimiz olmakta parça eşya taşıma ve tam ev nakliyesi yapmaktayız.

İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma Fiyatları

İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma Fiyatları 500₺'den başlayarak uygun fiyat politika indirimleri yapmaktadır, fiyatı belirleme amacımız sabit fiyat güvencesi ve haksız rekabete dur denilerek piyasada fiyatlarından çok uçuk ya da çok tavanda fiyat verilmesine karşı durduğumuz içindir, fiyatlarımız mevsimsel olmaktadır Nisan - Ekim ayları fiyat miktarı ile Kasım - Mart aylarında fiyatlar aynı olmamaktadır, kış aylarında nakliye indirimleri ve Bursa - İstanbul dönüşlü seferlerde indirimler yapmaktayız.

İstanbul Bursa arası Parça Eşya Taşıma işleyişi

İstanbul Bursa arası Parça Eşya Taşıma işleyişi, öncelikle müşteri temsilcisi numaralarımızdan iletişime geçerek; eşyanın adeti, bina mesefe durumu, kat sayısı, varış tarihi (istek), kırılacak eşyalarınızın kimin tarafınca kolilenmesi gibi durumları için bilgi verdikten sonra piyasa fiyatını uygun halinde vermekteyiz.

Öncelikle sargı işlemlerini gerçekleştirmekteyiz, sonra sökülme işlemlerini daha sonra ise araç yüklenip kapakları kapatıyoruz ve kilitliyoruz bu arada firma yöneticimiz ve temsilcimiz iştişare ile Bursaya çıkacak şöförlerimiz ve personellerimiz arasında atama yapmakta daha sonra firma temsilcimiz size bir adet sözleşme içerisinde teslim alındığına dahil taraflarca imza, araç bilgileri ve varış bilgileri verilmektedir.

Çalışanlarımız 15 yıllık tecrübesiyle, gerek şöför gerek ustalarımız ile birlikte sağ duyulu ve meslek etiğini anlayışı ile birlikte güzel ve kaliteli bir şekilde ev taşıma operasyonumuzu yapmaktayız, ayrıca sizin tarafınızca bize tavsiye ettğiniz müşterile ise 200₺ teşekkür indirimi yapmaktayız.

Ödeme ve Ücretler konusu HK

Ödemeler tamamen size bağlıdır ama iş bitince mutlaka alınması zorunludur, ister İstanbul'da ücreti verebilir isterseniz Bursa'da eşyalar tamamen teslim olunduğuna. Tamamen size bırakıyoruz.

Eşyaları nasıl ambalajlıyoruz;

minibus resmi