İSTANBUL BODRUM ARASI PARÇA EŞYA TAŞIMA

İSTANBULDAN BODRUMA PARÇA EŞYA TAŞIMA

minibus resmi

İstanbul'dan Bodruma parça eşya taşıma yapmaktayız, seferlerimiz ağırlıklı olarak yazın haftanın 3 günü kış ayları iste ortalama haftanın 1 günü bodruma giden taşımalarımız olmakadır.

İstanbul Bodrum Eşya Taşıma Fiyatları abes olmamakla beraber piyasa altı ucuz değildir çünkü ne kadar çok fiyat veren nakliyeci sizde soru işareti bıraktığı gibi ne kadar az fiyat veren nakliyecide en az sizi düşündürmesi gerekmektedir. o yüzden ortalama fiyat veren nakliyecilerle çalışmanızı öneriyoruz bizi arayıp firma temsilcimizle görüşüp taşıtmasanız bile bilgi almanızda fayda olacaktır.

Araçlarımız kapalı kasa olmak üzere 2 kamyon bir kamyonet ve bir panelvan minibüsümüz kaliteli ambalajlama streç, bant, giysi kolisi ile çeşitli malzemlerimizle birlikte hizmetinize talibiz.

minibus resmi

ŞEHİRLERARASI PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Nakliye piyasaları çeşitli haksız rekabet ve rekabet içerisindeyken Ülker Evden Eve Nakliyat bunun gibi refanssız ve amatöre nakliyeciler arasından sıyrılmış özellikle İstanbul ve Bodrum Nakliyecileri arasında en iyi nakliyeciler arasında gösterimekten gurur duyuyoruz.

Tecrübe | Çalışma Arkadaşları HK

Ülker Evden Eve Nakliyat firması olarak 20 yıllık nakliyat tecrübemizle birlikte bizimle çalışan min. 10 yıllık çalışma arkadaşlarımızla birlikte bu yolda çalışıyoruz. hiç bir zaman az yevmiye verelim düşüncesi ile birlikte illegal, amatör insan çalıştırmadık ve yapmayacağız. Ustasından Şöfürüne, İftifçisinden temsilcisine bir bütün olarak ilerleyen ve diğer nakliye şirketleri gibi kopuk olmayan ülker bodrum parça eşya taşıma takımı sizlere her zaman en iyi sonuuc verip çözüm odaklı çalışır.

Paketleme ve Ambalajlama

Paketleme, Ambalajlama, olmakta olan malzemeleri gerek giysilerinizi gerek ise mutfak eşyalarınızı koliliyoruz, bunlarla kalmamakla beraber son derecede kaliteli ve şık görünenen kalın patpatlar ile sarıyoruz bunlar alttaki resimde olduğu gibi her eşyanızı yani bunlar; koltuk, televizyon, beyaz eşya ve dolap parçaları olmak üzere sarıyoruz.

ambalajlama resmi ambalajlama resmi

İşleyiş HK

Öncelikle verilen adrese gelinir firma temsilcisi ile sizler fiyat ve gün içinde anlaşma yapılır bunlar öncelikle hangi eşyaların gideceği, eşyaların sigortalatırılacğı, hangi eşyanın depoya koyulacağı anlaşılır.

Gün geldiğinde eşya cinsine göre araç - malzeme ve çalışma arkadaşlarımız getirilir önce eşyalar sarılır paketlenir sonra araç kapakları kapanma esnasında orada bulunan firma temsilcimiz sizlere Sevk İrsaliyesi, Yapılacaksa eğer sigorta işlemleri, araç fotoğrafları(ruhsat, plaka no) ve şöför tel numarası sizlere verilir.

Çalışma Ekibi HK

Çalışma ekibimiz varoltuktan uzun zamandan beri bu sektör altında gayretli ve profesyonel yani işin ehli takım arkadaşlarımız tarafından çalışma gösteren kişiler oluşmakta, Ayrıca Ataşehir Parça Taşıma tüm arkadaşlarımız sigortasını tam zamanlı olarak yapmaktadır. Böylece devamlılık ve çalışan memnuniyeti - istiktarı sağlanmaktadır. Araçlarımızı ise yine işin ehli sabırlı ve yıllarca aynı şöferlerimizi seçmiş bulunmaktayız.

Çağrı, bilgi almak için+905549585533logologo bodrum evden eve nakliyat bodrum/muğlaAnkara bodrum nakliyat fiyatlarıistanbul nakliyatistanbul Ankara ev taşıma fiyatlarıAnkara bodrum evden eve nakliyat Ataşehir Parça Eşya Taşıma