Değerli Kullanıcımız

Ülker Evden Eve Nakliyat Sitesine Hoşgeldiniz.

Aşağıdaki vermiş olduğumuz bilgiler "Doğal Telif Hakkı Bilgisi", Ülker Evden Eve Nakliyatın, siz değerli müşterilerimizin ve meslektaşlarımızın hitap edecek yükümlülükler sıralanmıştır;

Telif Hakkı Bilgisi

1. Site'deki tüm dokümanlar, bilgi içeriği, makaleler, özgü içerikler, grafik, logolar, fotoğraflar, resimler, listeler, sunuş tarzı ve diğer tasarım unsurları, hiçbir yöntemle kopyalanamaz, çoğaltılamaz.


2. Bu sitedeki sayfalar başka bir Internet sitesiyle koşut olarak, birlikte veya yankı, ayna, vb. (mirror) şeklinde gösterilemez, kopyalanamaz ve yayınlanamaz.


3. Bu sitede kullanılan ve/veya sunulan fotoğraf, resim, grafik, logo, harita, plan ve programlar, başka bir Internet sitesinden direk olarak erişilemez.


4. Bu sitenin diğer sayfalarına erişim bu şartların tamamının kabul edilmiş olduğunu gösterir.


5. Ticari veya gayri ticari herhangi bir kuruluş veya Internet sitesinin Ülker Evden Eve Nakliyat Web Sitesine https://www.ulkerevdenevenakliyat.com/ link vermesi için önceden izin alınmasına gerek yoktur.


6. Ülker Evden EveNakliyat Web Sayfalarının çevresinde çerçeve (frame) oluşturulamaz ve pop-up pencere vb. gibi herhangi bir diğer yöntemle reklam (banner), vb. gibi ticari çıkar amacı taşıyan sunuş yapılamaz.


7. Ülker Evden Eve Nakliyat Web Sitesinin içeriği veya içerdiği konular hakkında yanıltıcı veya karışıklık yaratacak bir görüntü yaratılamaz. Alt sayfalara veya diğer sayfalara veya resim, fotoğraf, grafik, vb. gibi öğelere link verilemez. İstisnalar için lütfen site yönetimine başvurunuz.


8. Ülker Evden Eve Nakliyat Web Sitesine link veren bir site, yıpratıcı, küçük düşürücü, alay ve hakaret taşıyan veya muayyen yaş grupları için yasalar ve genel toplum kuralları uyarınca uygun olmayan bir içerik sunamaz.


Emek Soft a.s | Emek Taşımacılık ltd. şti. | Ülker Evden Eve Nakliyat a.s. | ortak bildirgesi.