İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Nakliyatdan Evden eve Taşımacılık ve Parça eşya ile İstanbulda lider firma Ülker Nakliyat olarak istanbulun her yerine ve istanbuldan her yere uygun fiyata taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

İstanbul'da ve çevresinde türlü Nakliyeciler içinden siz de İşinde ehil kaliteli birazda uygun bir taşıma şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbulda Uygun Fiyat Kaliteli Taşımacılıkta Lider Firma Olma Yolunda Gayret Gösteriyoruz. Araçlarımız Kapalı Kasa Olmakla beraber, Büyük ve Orta Boy Nakliyat Araçlarımız İle Hizmete Talibiz.

Nakliyat Firmaları Özellikle İstanbul Piyasasında Rekabet içersinde İken İstanbul nakliyat bu firmaların arasında en köklü ve en başarılı olan kuruluşlardan birisidir. Firmamızın Çağın gerekliliklerini ve Yenilikleri Yakalaması Toplumumuzda Takdir, Beğenilme ve referans Gösterilmesine sebebiyet Göstermesidir. Taşımacılığın Her Çeşidi Yapılır. Evlerin taşınması veya Paça Eşya Taşıması, İş yerlerinin taşınması, şehirler arası ve şehir dışı Taşıma olarak gerçekleşmektedir.

Hizmet Detaylarimiz ile HK

İstanbul nakliyat, Ekibimiz tüm ürünlerin Paketlemesini, Bantlamasını yapmaktadır. Ürünlerin içerisine konulan güvenlik ekipmanları(sargı-ambalaj ve paketleme) ile zararlar en aza indirmeyi hedeflemektir.Buna ek olarak araç kasasında eşyaların başında görevli arkadaşlarımız(ekibimiz) bulunmaktadır. Ürünler taşınırken sigorta yapılıp fatura, sevk irsaliyesi ve sözleşme ile araç plakası şöför tel numarası ile Siz Değerli Müşterilermizin merak ve şüphelerinizi en aza indirgiriyoruz.

İşleyiş HK

(Yapılmışsa)Sigorta poliçeleri eşyalar taşınmadan önce sorumlu olan müşterimize verilmektedir. Sigorta sayesinde eşyaların güvenli hala getiriyoruz. Verilen Adrese geldikten sonra yine İstanbul nakliyat Görevlileri tarafından çıkarılmaktadır. Ürünlerin kolileri açılmaktadır ve istenilen yerlere yerleştirilmektedir. Üstelik asansörlü taşıma hizmeti de 2015 yılından beri aktif hale getirilmiştir. Bina Yapısına göre asansörülü Nakliyat Çağrılıp İşi Bitirmiş Oluyoruz.

Sorunlarla ilgili ne yapmalıyım?

İstanbul NakliyatPersonelimizle Muhatabı olduğumuz siz değerli müşterilerimizin eğer işleyişte, yürütmede veyahut bittikten sonra sorun çıkarsa çalışan arkadaşlarımızla (firma talimatı) Münakaşa etmiyoruz doğrudan eğer orada firma temsilcisi varsa ya da yakında ise iletişime geçilir son olarak telefon numarasından firma iş verenini arayarak belirli ortak yol bulunması için çözüm ve çözümler aranır.

Çalışma Ekibimiz HK

Çalışma ekibimiz varolduktan uzun zamandan beri bu sektör altında gayretli ve profesyonel yani işin ehli takım arkadaşlarımız tarafından çalışma gösteren kişiler oluşmakta, Ayrıca İstanbul nakliyat tüm arkadaşlarımız sigortasını tam zamanlı olarak yapmaktadır. Böylece devamlılık ve çalışan memnuniyeti - istiktrarı sağlanmaktadır. Araçlarımızı ise yine işin ehli sabırlı ve yıllarca aynı şöferlerimizi seçmiş bulunmaktayız.

Eşyam Diğer Araçlara Karışır mı?

Ülker Evden Eve Nakliyat Olarak Böyle bir şeyin olması mümkün değil neden? Çünkü; 2 Evden eve Kasalı Aracımız var 1 tane Orta Boy Kamyonetimiz vardır istenilen evden eve ise Kamyon yani büyük araç çıkartılır Eğer İstenilen Parça Eşya İse Bunun için de Kamyonetimiz çıkartılır. Olay bu kadar basit ve yıllardır böyle bir sorunla karşılaşmadık. Araç resimlerine tıklayınSitenin alt tarıfında 3 adet aracımız mevcuttur.

SAYFAMIZDA EVDEN EVE NAKLİYAT İLE İLĞİLİ DİĞER YAZILAR;

Parça Eşya Taşıma Parça Nedir? Uygun Fiyata Parça Eşya Taşıma Kadıköy Parça Eşya Taşıma Uygun Fiyata Parça Taşıma İstanbul Parça Eşya Taşıma Parça Eşya Taşıma Evden Eve Nakliyat Kütüphane tasima İstanbul Nakliyat Ataşehir Nakliyat Ataşehir Parça Eşya Taşıma Ümraniye Nakliyat Ümraniye Parça Eşya Taşıma Kadıköy Nakliyat Kadıköy Parça Eşya Taşıma Kadıköy Ögrenci Eşyası Taşıma Maltepe Nakliyat Maltepe Parça Eşya Taşıma Kartal Nakliyat Kartal Parça Eşya Taşıma Pendik Evden eve Nakliyat Pendik Parça Eşya Taşıma Pendik Ögrenci Eşyası Taşıma Beşiktaş Nakliyat Beşiktaş Parça Eşya Beylikdüzü Evden eve Nakliyat Avcilar Evden Eve Nakliyat

HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER BÖLGELER

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat Bursa Parça Eşya İstanbuldan Çanakkale Evden Eve Nakliyat Çanakkale Tam, Parça - Parsiyel Taşıma İstabuldan İzmire Evden Eve Nakliyat İzmir Parça Eşya Taşıma İstanbul Marmaris Evden Eve Nakliyar Marmaris Parça Eşya Taşıma Marmaris Yazlık Eşya Taşıma İstanbul Muğla Evden Eve Nakliyat Muğla Parça Eşya Taşıma İstanbul Ankara Evden Eve Taşımacılık Ankara Nakliyat Ankara Parça Parsiyel Nakliyat