Göztepe Nakliye

Göztepe Nakliye hizmeti için bizi arayın Göztepe nakliye firmaları arasında en iyi nakliyat şirketiyiz, öncelikle detaylı telefon numarası ile birlikte eşyalarınızı ambalajlıyoruz ve gereken yerlere teslimatını gerçekleştiriyoruz

Uygun nakliye fiyatları ile birlikte kaliteli'de işçilik yapmaktayız Göztepe nakliyeciler çevresinde erenköy ve kadıköy içinde tüm nakliye hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz kaliteli bir nakliye ve güvenilir bir iş arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirisiniz.

Göztepe Nakliye Firmaları

Göztepe nakliye firmaları arasından en iyi nakliye şirketine sahibimiz göztepe ve çevresinde nakliye hizmetlerin'de her türlü referansa sahibiz, bizleri arayarak bize eşya ile ilginizi ve taşınma detayları hakkında soru ve malumatlar eşliğinde bilgi verebilirisiniz.

Göztepe'de nakliye ücretleri

Göztepe ve çevresinde nakliye hizmetlerinde fiyatlar eşya çokluğunuz, verilen teslimat adresinize göre değşiklik göstermektedir, nakliye ücretleri taban fiyat 300₺'dir bu fiyat tek işçi fiyatından dolayı 2022 yılı takvimine göre belirlenmiştir şuanda en güncel nakliye taban fiyatı budur buna göre nakliye fiyatları;

1+1 Nakliye ücretlerimiz;

1+1 Nakliye ücretleri, fiyatları 1000₺ ila 3000₺ arasında farklılık göstermektedir, tahimini 3 personel gösterilirken göndereceğimiz araç tip kapalı kasa Kamyonettir.

2+1 Nakliyat ücretlerimiz;

2+1 Nakliye ücretlerimiz fiyatları 1700₺ila 3700₺ arasında farklılık göstermektedir, tahimini 4 ila 5 personel gönderilirken içinde 1 adet marangoz gönderilmektedir, bizzat firma sahibi tarafından tesmsilci olarak 1 adet personelimizde sefere iştirak etmekte, gerekli yönlendirmeler yapmaktadır.

3+1 Nakliye ücretlerimiz;

3+1 Nakliye ücretlerimiz, genellikle fiyatlar 2400₺ ila 5400₺ ila değişiklikler göstermekdir, firma sahibi bizzat taşınma yerine gelmekte işçilerin sayısı minimum 6 kişi olmaktadır, içerinde marangoz ustalarımız ambalajcı ustalarımız ve firma temsilimiz ev taşınmada bulunmakta birebir iş operasyonunu firma sahibi ve temsilici tarafından yönetilmektedir. taşınma saati, araç ve ekipman temini firma sahibi ve firma temsilcisi ile ortak istişare sonunda planlanır ve iş doğrultusunda güçlü bir şekilde yönetilmektedir.

Gerçekten bu planlamamız 2013'ten beri tutmakta ve müşteriler tarafından takdir edilmektedir, ayrca koli temini bant temini ile taşınmadan önce sizin toparlanmanıza yardımcı olmaktayız gerçekten hizmette çıtayı aştık.

Size uygun araçlarımızı seçebilir arayıp söylebilirsiniz

minibus resmi