İstanbul Evden Eve Nakliyat©
<
Lokasyon 34730 Kadıköy/İstanbul 34756 Ataşehir/İstanbul

Gebze Eşya Parça Taşıma

Gebze Eşya Parça Taşıma Kocaeli ve Gebzenin her tarafına ve aynı zamanda tüm Türkiyeye parça eşya taşımacılığı yapmaktadır, taşıma sözleşmesi, ev eşyasında kullandığımız çözüm odaklı işçilik ile uygun fiyat politikasına bağlı kalarak parça eşya taşımacılığı yapmaktayız. 05549585533 bizleri arayarak eşya hakkında bilgi verebilirisiniz.

minibus resmi
Gebze'de Parça Taşıma parsiyel, nakliye ve çeşitli fabrika ürünlerini yerine tam zamanında ulaştırmaktayız

Gebze parça taşımacılığı

Gebze'de gerek Nakliye gerekse küçük kamyonet sıkıntılarını olduğunu biliyoruz, şöförlerimiz sık sık İstanbul Gebze seferlerini yapmakta, araziyi ve çevre insanını tanımaktadırlar.

Gebze Parça Eşya Taşımada İster İstanbula İster Ankaraya veya İzmire veya Ege, Akdeniz ve Marmara Bölgeleri olmak üzere Türkiyenin Çeşitli Bölgelerinize Parça ve Kargo Taşımalarımız mevcuttur.

Nakliye sektöründe ulaştığımız engin tecrübelerimiz, birikimlerimiz ve meslek ahlakını üst planda tutan Gebze parça eşya taşıma Sizlere vermiş olğunu güven ve saygı çervesinde uygun fiyat ve hızlı servislerle sizleri bu zaman sıkıntısından kurtaracaktır.

1 Kamyonet, 1 Panelvan ve 1 adet Kamyon araç filomuzla sizlerin karşısındayız.

Parça Eşya Nedir

Gebze Parça Eşya Evden eve nakliyat bünyesindeki bir daldır, bünyediki bu dal yeni bir oluşumdur insalanlar artık diger evine ya da deposuna fabrikasına bütün eşyasını değilde belli başlı eşyalarını alır

Örnek?

Ev Taşıma ile başlarsak Mutfak eşyaları, Çeyiz Eşyaları, Gardalop, Beyaz Eşya, Koltuk Takımı, Salon Takımı, Çocuk Odası gibi "seçili" ürünler ile birlikte daha güvenli ve hızlı bir şekilde verdiğiniz adrese teslim edilir, Diğer 3.sınıf ve daha fazlası "ağır ticari" dediğimiz araç tiplerinde bu durum biraz negatif sonuçlar verebilir neden? Çünkü; Aracın kendisinden gelen sallanma, hareket kabiliyeti kırılcak eşyalarda olumsuz nedenlere sebep olabilir o yüzden 2.sınıf araç tiplerinde bunlar; van, minivan, panelvan ve Kamyonet gibi hızlı ve konforlu araç tiplerinde sıfır'a yakın sorun ile birlikte başta sizlerin yüzünü güldürmesi bizim ise işimize olan sadakatimizin kuvvetlenmesine vakıf olacaktır.


Mesela Evli Müşterilermizin ilk Evlerınden gelicek koliler ya da Yeni Ev Taşıma Telaşı içinde Olacak Müşterilerimizin eskimiş eşyalar yerine yeni eşya getirecek olması ama bazı eşyalarını (parça eşya) getirmesidir. bunun için firmamızla irtibata geçip gerekli firma temsilcisinin Taşınacak eve Expertiz Yapılması gerekir(Eve İçin Keşif Hizmeti) sonra taraflar anlaştıktan sonra uygun fiyat ile karşılıklı söz-sözleşme verilir-imzalanır belirtilen gün içinde Orta Boy Kamyonetle ev Taşınır.

Hizmet Detaylarimiz ile HK

Gebze Parça Taşıma, Ekibimiz tüm ürünlerin Paketlemesini, Bantlamasını yapmaktadır. Ürünlerin içerisine konulan güvenlik ekipmanları(sargı-ambalaj ve paketleme) ile zararlar en aza indirmeyi hedeflemektir.Buna ek olarak araç kasasında eşyaların başında görevli arkadaşlarımız(ekibimiz) bulunmaktadır. Ürünler taşınırken sigorta yapılıp fatura, sevk irsaliyesi ve sözleşme ile araç plakası şöför tel numarası ile Siz Değerli Müşterilermizin merak ve şüphelerinizi en aza indirgiriyoruz.

İşleyiş HK

Yapılmışsa eğer Sigorta poliçeleri eşyalar taşınmadan önce sorumlu olan müşterimize verilmektedir. Sigorta sayesinde eşyaların güvenli hala getiriyoruz Verilen Adrese geldikten sonra yine Gebze Parça Taşıma çalışanları tarafından çıkarılmaktadır. Ürünlerin kolileri açılmaktadır ve istenilen yerlere yerleştirilmektedir. Üstelik asansörlü taşıma hizmeti de aktif edilmiştir. Bina Yapısına göre asansörülü Nakliyat Çağrılıp İşi Bitirmiş Oluyoruz. Olası bir sıkıntı durumda ise çalışanlarla iletişim halinde olamyıp dogrudan firma sorumlusu ile iletişime geçiyoruz.

Gebze Parça Eşya Taşıma da başka nakliyecilerden fiyat almak yerine Merkezi olduğumuz Nakliyat firmasından fiyat teklifi alın hem cebiniz hemde expertiz yani eve keşif zamanımız artsın

GEBZE FABRİKA EŞYA TAŞIMA

Gebze Fabrika Eşya Taşıma, uzman ve deneyimli personeli ile müşterilerine ağır tonaj yükleri, mastar yükleri ve özel projelerin büyük nakliye kalemleri gibi nakliye yüklerinin taşınması için kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmetler sunmaktadır. Sahip olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve şehirlerarası bağlantılar sayesinde Ülker Evden Eve Nakliyat, ekonomik, güvenli ve zamanında teslimatı sağlayarak, yük miktarını ve taşıma güzergahının özelliklerini dikkate alarak bu tür büyük ölçekli yükler için birleşik, çok modlu yük hizmetleri sunmaktadır.

Ağır ve büyük parçaların / ekipmanların taşınmasını içeren Ülker Evden Eve Nakliyat | Kargo Taşımacılığı, sıkı zaman yönetimi ve ilgili çeşitli iş koordinasyonlarını gerektirir. GEBZE FABRİKA EŞYA TAŞIMA, proje kargo taşımacılığı ile ilgili olarak geniş bir tecrübe kazanmıştır ve gelişmekte olan şehirlerde liman kentlerde ekipman transferi veya tesis ve altyapı inşaatı gerçekleştirmeyi amaçlayan işletmelerinin Nakliye gereksinimlerini tam olarak karşılıyoruz.

Çalışma Ekibimiz HK

20 yıl boyunca İstanbul ve Gebze halkına ve Türkiye'de hizmet verdiğimiz süre boyunca, Nakliye sektöründe güçlü bir ilişki ve itibar oluşturmayı başardık. Birçok farklı şirketle çalıştık ve ticari hareketlerini büyük bir özenle yaptık. Ülker Evden Eve Nakliyat ve Gebze Parça Eşya taşıma, ticari hareketlerin mümkün olduğunca asgari aksama ile sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmak için titiz bir planlama ve hazırlık yapılması gerektiğini biliyoruz. Ticari hamlelerinizin tam olarak planlandığından emin olmak için gerekli her adımı atıyoruz; ticari taşıma hizmetlerimiz arasında; Kaliteli eşya ambalajlama, Depo - Saklama hizmetleri, Ticari taşınma, Fabrika Parçaları veya Malzemeleri, Evden Eve Nakliyat, Bir Kaç Parça Eşya Taşıma ve Ofis eşyaları ile beraberinde hizmetinde bulunuyor. İşinizi sürdürmeye karar verdiğinizde, hizmet kalitesinden ödün vermeden, sıkı teslim tarihlerine kadar çalışırken, aynı zamanda ayrıntılı bir proje yönetim planı sağlamak ve çalışmak için güvenebileceğiniz bir nakliye şirketi seçmeniz önemlidir. Ülker Nakliyat'ta ne teklif ediyoruz. Uzun yıllar boyunca topluma hizmet ettik, tam olarak ne istediğinizi ve bunun nasıl sağlanacağını öğrendik. Özel ilgi ve dikkat gerektiren kırılgan veya büyük eşyalarınız varsa, yeni düzenlemelerinize en güvenli ve en uygun şekilde taşınabilmesi için özel düzenlemeler yapacağız. Ekibimiz, herhangi bir parçanın yeni eve taşınması ve teslim edilmesi için tecrübeli ve güvenilir.

ARAÇ FİLOSU HK

Ne Tür Hareketli Kamyonlar Var? Her biri kendi önerilen yetenek kabiliyetine sahip üç temel boyutta kiralık araç vardır. Küçük Kamyonlar (10 - 12 fit uzunluğunda): Bu seçeneği yalnızca şu anda bir stüdyoda veya tek yatak odalı bir dairede sık sık yaşıyorsanız kullanmalısınız. Bol miktarda yardımınız varsa ve iki seyahatin sakıncası yoksa, orta ölçekli bir daireden diğerine taşınıyorsanız bunu kullanabilirsiniz. Ayrıca, arka tekerlek yuvalarının yüzey alanınızı etkileyecek birçok küçük kamyonun arkasına yapışdığını unutmayın. Orta Kamyon (14 ila 17 fit uzunluğunda): Bunlar, apartman ve / veya küçük evlerin bir kombinasyonu arasında hareket eden insanlar tarafından kullanıldığı için DIY taşıyıcılara kiralanan en yaygın kamyonlardır. 1.200 m 2 'den daha büyük bir eve taşınmanız durumunda, bu kamyonu kullanmanızın tek nedeni, küçük bir daireden taşınıyorsanız ve çok fazla şeyiniz yoksa. Büyük Kamyonlar (20 - 24 fit uzunluğunda): Bu, ortalama büyüklükteki bir evden diğerine taşınırken kullanmanız gereken kamyondur. Başka bir deyişle, şu anda orta derecede döşenmiş (en azından) üç yatak odalı bir evde yaşıyorsanız, büyük kamyon boyutunun sunduğu her yere ihtiyacınız olacak. Daha büyük kamyonlar var mı? Evet, ama gerçekten bu kadar çok şeyiniz varsa, muhtemelen böyle bir araç için gerekli ehliyetiniz olmadığından hareketli bir şirketi işe almanızı öneririz. Doğru Boyutu Nasıl Seçerim? Sahip olduğunuz mal için hareketli bir kamyon seçmeye hazırlanırken aşağıdaki soruları sorarak başlamanız gerekir. Şu anki eviniz ne kadar büyük? Yeni evin ne kadar büyük? Kaç tane eşya taşıyorsun? Sahip olduğunuz miktar bakımından ne kadar yer kaplıyor? Ne kadar uzağa gidiyorsun? Hareketli şirketlerin çoğu, hareketli araçlarını kübik feet ve / veya yeni evinizdeki oda sayısı cinsinden derecelendirir. Bu iyi bir kural olsa da, daha büyük boyutlu bir kamyona ertelemenizi tavsiye ediyoruz - eşyalarınızın bir kamyonda tam olarak ne kadar yer alacağını bilmiyorsanız. Ve kabul edelim: çoğumuz kübik hacmi göreceli kolaylıkla hesaplayabilen mekansal sihirbazlar değiliz. Peki, hangi boyutta bir kamyon seçmelisin? Herkesin durumu farklı olsa da (ve belirli bir kamyonu kiralamak için her şartı yerine getirmenize gerek yoktur), bu genel tavsiyelere sahibiz. Küçük kamyon: 1 yatak odalı daire 1 - 700 metrekare 1 - 3,000 TL ve / veya 400-450 fit küp 5 veya daha az mobilya parçası 50 ya da daha az kutu Orta Kamyon: 2 yatak odalı ev 700 - 1.200 metrekare genişliğinde 3.000 - 4.500 TL ve / veya 650-850 fit küp 10 veya daha az mobilya parçası 100 veya daha az hareketli kutu Büyük Kamyon: 3 yatak odalı ev 1.200 - 1.600 metrekare 4500 - 6500 TL ve / veya 900-1400 fit küp 15 ya da daha az mobilya parçası 150 veya daha az hareketli kutu Daha önce de belirtildiği gibi, mal sahipleriniz kamyon ebatları için önerilen seviyelerimizi aşıyorsa, en büyük ebattaki kamyonu güvenli ve yasal olarak kullanamayacağınız için muhtemelen profesyonel bir taşıma şirketi kiralamalısınız.

GEBZE FABRİKA EŞYA TAŞIMA

Gebze Parça Eşya Taşıma Firmasında Fabrikada hassar veya ağır ürün yelpazesinde hiç farketmez Başta İstanbul Gebze hattı olmak üzere Gebzeden Marmara, Eğe ve Akdeniz olmak üzere tüm yurda kesintisiz sevkiyat olur

Çalışma ekibimiz varoltuktan uzun zamandan beri bu sektör altında gayretli ve profesyonel yani işin ehli takım arkadaşlarımız tarafından çalışma gösteren kişiler oluşmakta, Ayrıca Gebze Parça Taşıma tüm arkadaşlarımız sigortasını tam zamanlı olarak yapmaktadır. Böylece devamlılık ve çalışan memnuniyeti - istiktarı sağlanmaktadır. Araçlarımızı ise yine işin ehli sabırlı ve yıllarca aynı şöferlerimizi seçmiş bulunmaktayız.

Ofis Taşıma HK

Ofis ve Büro taşınma hakkında bu makalemizde sizlere nasıl taşınacağını işleyeceğiz. Önce Firma Temsilcimiz Ofisinize Gelir Expertizdeki önem hem ön görüşme sağlamak hemde eşyalara göre plan program yapmak en basit iki örnek Eşya Tipine Göre filodan Araç Seçmek Kamyon veya Kamyonet vs. Diğeri ise eşyalarınız için seçilecek ambalajlama tipleri. Daha Sonra ise Araç, Gün ve personel tarafımızda belirlenir işte bu kadar basit. Eşya sarmada girişteki danışman dolabı veya bütün seçili dolaplar sarılır patpat diye tabir ettiğimiz kalın malzemeler ile birlikte, Masa Ayakları güvenlik gerekçesiyle sökülür Bilgisayarlar ise 1 veya en çok 2 monütör girmesi şartıyla kolilenir tabi sarılır kumaş malzemeyle araç istifine gelince ise normal ev eşyası gibi kutu istif olmaz Neden çünkü eşyaların birbirine girme ihtimali ve kırılma veya çizilme ihtimali çok yüksektir buda tatszlık demektir koliler ise üste konulmaz çünkü bu tarz koliler ince ve çabuk büzülen kolilerdir yani genel anlamda ev eşyasına göre daha serbest bir şekilde istiflenir

GEBZE PARÇA EŞYA TAŞIMA

Gebze Parça Eşya Taşıma sizlere güvenli ve istikrarlı bir nakliyat firması ile tanıştırıp, taşıtacaktır eğer makaleden tatmin olmadıysanız önce mail adresimiz : iletisim@ulkerevdenevenakliyat.com veya 0554 958 5533 çağrı numaramızdan bizlere ulaşabilirisiniz

Uygun fiyatlarla Gebze Parça Eşya Taşıma size en yakın ve temiz hizmet

 
Facebookta bizi paylaşın