Ataşehir Parça Eşya Taşıma

Ataşehir parça eşya taşıma ve parsiyel taşımacılık öncelikle parça eşya taşımacılık nedir diyecek olursanız genel anlamı birden fazla göndericiden gelen kargo ve birden fazla nakliye eşyasınız alıcıya yani şirketimize sevk için temin eden, genellikle kamyonet tipi olan araçlar tavsiye edilip, varışta eşyayı bırakmaktır.

Bu geleneksel parsiyel veya parça eşya taşıma prosüdürüdür ve geneldir. ancak Ülker Evden Eve Nakliyat olarak biz birden fazla eşya sahibi için değil tek eşya sahibi için böyle bir uygulama yapıyoruz

aynı güvence, aynı araç tipi (kamyon - kamyonet) yalnız önce çıkardığımız tek şey tek eşya olması yani sadece size özel eşya olması, eşyaların siz tarafından değil bizim tarafından ambalajlaması ve korunması gibi yüksek tedbirleri ile önce çıkmaktayız işte bu yüzden Başta İstanbul ve özellikle Anadolu yakasında Parça Eşya Taşıma denilince akıllara şirketimizin gelmesidir. Başta Atatürk Mahallesine ve tüm mahallelerine Parça Eşya Taşımacılığı yapmaktayız.

minibus resmi
Ataşehir Parça Taşıma Parça Eşya Taşımacılığı hizmet vermekteyiz

Ataşehir'de birçok Nakliyeciler içinden siz de İşin Ehli Kaliyatli birazda uygun bir taşıma şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Uygun Fiyat Kaliteli Taşımacılıkta Lider Firma Olma Yolunda Gayret Gösteriyoruz. Araçlarımız Kapalı Kasa Olmakla beraber, Büyük ve Orta Boy Nakliyat Araçlarımız İle Hizmetinizdeyiz. Sadece Tüm Ev Eşyası değil Buzdolabı, Yemek Masası, Çalışma odanız gibi eşyalarınızı İstanbul veya Şehirdışı istediğiniz yere söz verdiğimiz tarihte teslimatını yapıyoruz.

Ataşehirde parça taşıma nakliyesi

Ataşehirde parça taşıma nakliyesi yapan firmamız seçtiği kaliteli ambalajlama ve nitelikli uzman kadrosuyla ataşehirde tüm parça nakliye hizmetini sunmaktadır uygun fiyatlandırma ve hemen gelen nakliye aracıyla işlerinizi kolaylıkla yürütebilir bir sonraki taşınmalarda yine bizi çağırarak yardımcı olabiliriz, firmamız 2014 yılından beri faal durumda olup sürekli kendini yenilemektedir, ayrıca sadece ataşehirde değil istanbulun bir çok yerinde parça eşya taşıma nakliyesini yapmaktadır.

Nakliyat Firmaları Özellikle İstanbul Piyasasında Rekabet içersinde İken Ataşehir Parça Taşıma bu firmaların arasında en köklü ve en başarılı olan kuruluşlardan birisidir. Firmamızın Güncel Yenilikleri Yakalaması Toplumumuzda Talip, Beğenilme ve referans Gösterilmesine sebebiyet Göstermesidir. Taşımacılık her çeşitte yapılmaktadır. Evlerin taşınması veya Parça Eşya Taşıması, İş yerlerinin taşınması, şehirler arası ve şehir dışı Taşıma olarak gerçekleşmektedir.

Ataşehir Parça Eşya Firmaları

Ataşehir'de parça eşya taşıma firmaları arasında önde gösterilen merkeze yakınlığı dolasıyla en iyi hizmeti vermekteyiz, Esatpaşa mahallesine 10 dk geriye kalan tüm mahallelere 5 dk uzalıklta olan Ataşehir Parça Eşya Taşımacılığı, sizlere uygun fiyat garantisini sunar.

Ataşehir Parça Eşya Taşıma Fiyat bilgisi taban fiyatlandırma Ataşehir İstanbul arası taban fiyat 250 tl olarak belirlenip, Ataşehir - Şehirlerarası taban fiyat 450 tl olarak belirlenmektedir fiyatlandırma kat, eşya ölçeğine göre fiyatlandırma olmaktadır, Detaylı bilgi için 0554 958 55 33 Hatlı telefon numaramızdan telefon ile bilgi alıp, Aracımız en geç 15 dakika içerisinde kapınızda olacaktır.

Parça Eşya Nedir

Parça Eşya Evden eve nakliyat bünyesindeki bir daldır, bünyediki bu dal yeni bir oluşumdur insalanlar artık diger evine ya da deposuna fabrikasına bütün eşyasını değilde belli başlı eşyalarını alırız.

Ataşehirde ve Çevre Mahallelerinde Eşya Taşımacılığı yapıyoruz uygun nakliye ücreti ve titiz profesyonel personel ile birlikte eşyalarınızı kutu gibi sarıp istenilen sevk adresine bırakıyoruz. Eşyalarınız Arasında Sökülecek Eşya varsa personellerimiz tarafından montaj ve demontaj işlemlerini başlatıyoruz akabinde ise Eşyalarınızın güveliği için sarma işlemlerini yapıyoruz daha sonra nakliye aracına istifleme işlemiyle taşınma işleminin ilk etabını böylece bitiyoruz

Örnek?

Mesela Evli Müşterilermizin ilk Evlerınden gelicek koliler ya da Yeni Ev Taşıma Telaşı içinde Olacak Müşterilerimizin eskimiş eşyalar yerine yeni eşya getirecek olması ama bazı eşyalarını (parça eşya) getirmesidir. bunun için firmamızla irtibata geçip gerekli firma temsilcisinin Taşınacak eve Expertiz Yapılması gerekir(Eve İçin Keşif Hizmeti) sonra taraflar anlaştıktan sonra uygun fiyat ile karşılıklı söz-sözleşme verilir-imzalanır belirtilen gün içinde Orta Boy Kamyonetle ev Taşınır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz adrese kurumsal taşımacılık nedir ve nasılmış göstermek istiyoruz. Ataşehir Parça eşya taşıma için fiyat teklifi için tıklayınız.

koli

Hizmet Detaylarimiz ile HK

Ataşehir Parça Taşıma, Ekibimiz tüm ürünlerin Paketlemesini, Bantlamasını yapmaktadır. Ürünlerin içerisine konulan güvenlik ekipmanları(sargı-ambalaj ve paketleme) ile zararlar en aza indirmeyi hedeflemektir.Buna ek olarak araç kasasında eşyaların başında görevli arkadaşlarımız(ekibimiz) bulunmaktadır. Ürünler taşınırken sigorta yapılıp fatura, sevk irsaliyesi ve sözleşme ile araç plakası şöför tel numarası ile Siz Değerli Müşterilermizin merak ve şüphelerinizi en aza indirgiyoruz, ataşehirde artık sizde işini sağlam yapanlarla anlaşmaya varın.

İşleyiş HK

Araç flomuz Kayışdağı Merkezli olmak üzere size büyük avantajları vardır.

Bunlar Daha kolay expertsiz gibi çeşitli fırsatlar hızlı hızlı birebir görüşme ile daha kolay taşınmak Ataşehirde artık mümkün

Ataşehirde en iyi parça eşya taşıma lar arasından sizlere en iyi hizmetleri veriyoruz uygun fiyat güvencesi ile birlikte, Yapılmışsa eğer Sigorta poliçeleri eşyalar taşınmadan önce sorumlu olan müşterimize verilmektedir. Sigorta sayesinde eşyaların güvenli hala getiriyoruz Verilen Adrese geldikten sonra yine Ataşehir Parça Taşıma çalışanları tarafından çıkarılmaktadır. Ürünlerin kolileri açılmaktadır ve istenilen yerlere yerleştirilmektedir. Üstelik asansörlü taşıma hizmeti de aktif edilmiştir. Bina Yapısına göre asansörülü Nakliyat Çağrılıp İşi Bitirmiş Oluyoruz. Olası bir sıkıntı durumda ise çalışanlarla iletişim halinde olamyıp dogrudan firma sorumlusu ile iletişime geçiyoruz.

Ataşehir Parça Eşya Taşıma da başka nakliyecilerden fiyat almak yerine Merkezi olduğumuz Nakliyat firmasından fiyat teklifi alın hem cebiniz hemde expertiz yani eve keşif zamanımız artsın

Çalışma Ekibimiz HK

Çalışma ekibimiz varoltuktan uzun zamandan beri bu sektör altında gayretli ve profesyonel yani işin ehli takım arkadaşlarımız tarafından çalışma gösteren kişiler oluşmakta, Ayrıca Ataşehir Parça Taşıma tüm arkadaşlarımız sigortasını tam zamanlı olarak yapmaktadır. Böylece devamlılık ve çalışan memnuniyeti - istiktarı sağlanmaktadır. Araçlarımızı ise yine işin ehli sabırlı ve yıllarca aynı şöferlerimizi seçmiş bulunmaktayız.

Uygun fiyatlarla Ataşehir parça eşya taşıma size en yakın ve temiz hizmet. Ataşehir ve merkez çevre mahallelerinde Başta Parça Eşya Taşıma hizmet sonra Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma ile birlikte eşyalarınızı kutu gibi sarıyor ve güvenli kargoluyoruz.

Ataşehir her mahallesine parça eşya taşımaktayız Aşağıdaki butona tıklayarak iletişim adresine devam edebilir firma temsilcimiz ile birlikte detayları konuşabilirsiniz. Ülker Evden Eve Nakliyat İstanbul.

HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER BÖLGELER

Kayışdağı Nakliyat Kayışdağı Parça Nakliye Küçükbakkalköy Nakliyat İçerenköy Nakliyat Ferhatpaşa Nakliyat İnönü Mahallesi Nakliyat Atatürk Mahallesi Nakliyat Bakkalköy Nakliyat Ataşehirde Nakliye Ataşehire parça Nakliye Ataşehire koli taşıma Ataşehirde en iyi parça eşya taşıma