Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Nakliyatdan Türkiyenin her yerine evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. <p style="color:black; font-weight: bold;">Ankara'da ve çevresinde Evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığı yapmaktayız Ankara'da Araçlarımız Kapalı Kasa Olmakla beraber, Büyük ve Orta Boy Nakliyat Araçlarımız İle Hizmete Talibiz.

Nakliyat Firmaları Özellikle Başkents Piyasasında Rekabet içersinde İken Ankara nakliyat bu firmaların arasında en köklü ve en başarılı olan kuruluşlardan birisidir. Firmamızın Çağın gerekliliklerini ve Yenilikleri Yakalaması Toplumumuzda Takdir, Beğenilme ve referans Gösterilmesine sebebiyet Göstermesidir. Taşımacılığın Her Çeşidi Yapılır. Evlerin taşınması veya Paça Eşya Taşıması, İş yerlerinin taşınması, şehirler arası ve şehir dışı Taşıma olarak gerçekleşmektedir.

Hizmet Detaylarimiz ile HK

Ankara nakliyat, Ekibimiz tüm ürünlerin Paketlemesini, Bantlamasını yapmaktadır. Ürünlerin içerisine konulan güvenlik ekipmanları(sargı-ambalaj ve paketleme) ile zararlar en aza indirmeyi hedeflemektir.Buna ek olarak araç kasasında eşyaların başında görevli arkadaşlarımız(ekibimiz) bulunmaktadır. Ürünler taşınırken sigorta yapılıp fatura, sevk irsaliyesi ve sözleşme ile araç plakası şöför tel numarası ile Siz Değerli Müşterilermizin merak ve şüphelerinizi en aza indirgiriyoruz.

İşleyiş HK

(Yapılmışsa)Sigorta poliçeleri eşyalar taşınmadan önce sorumlu olan müşterimize verilmektedir. Sigorta sayesinde eşyaların güvenli hala getiriyoruz. Verilen Adrese geldikten sonra yine Ankara nakliyat Görevlileri tarafından çıkarılmaktadır. Ürünlerin kolileri açılmaktadır ve istenilen yerlere yerleştirilmektedir. Üstelik asansörlü taşıma hizmeti de 2015 yılından beri aktif hale getirilmiştir. Bina Yapısına göre asansörülü Nakliyat Çağrılıp İşi Bitirmiş Oluyoruz.

Sorunlarla ilgili ne yapmalıyım?

Ankara NakliyatPersonelimizle Muhatabı olduğumuz siz değerli müşterilerimizin eğer işleyişte, yürütmede veyahut bittikten sonra sorun çıkarsa çalışan arkadaşlarımızla (firma talimatı) Münakaşa etmiyoruz doğrudan eğer orada firma temsilcisi varsa ya da yakında ise iletişime geçilir son olarak telefon numarasından firma iş verenini arayarak belirli ortak yol bulunması için çözüm ve çözümler aranır.

Çalışma Ekibimiz HK

Çalışma ekibimiz varolduktan uzun zamandan beri bu sektör altında gayretli ve profesyonel yani işin ehli takım arkadaşlarımız tarafından çalışma gösteren kişiler oluşmakta, Ayrıca Ankara nakliyat tüm arkadaşlarımız sigortasını tam zamanlı olarak yapmaktadır. Böylece devamlılık ve çalışan memnuniyeti - istiktrarı sağlanmaktadır. Araçlarımızı ise yine işin ehli sabırlı ve yıllarca aynı şöferlerimizi seçmiş bulunmaktayız.

Eşyam Diğer Araçlara Karışır mı?

Ülker Evden Eve Nakliyat Olarak Böyle bir şeyin olması mümkün değil neden? Çünkü; 2 Evden eve Kasalı Aracımız var 1 tane Orta Boy Kamyonetimiz vardır istenilen evden eve ise Kamyon yani büyük araç çıkartılır Eğer İstenilen Parça Eşya İse Bunun için de Kamyonetimiz çıkartılır. Olay bu kadar basit ve yıllardır böyle bir sorunla karşılaşmadık. Araç resimlerine tıklayınSitenin alt tarıfında 3 adet aracımız mevcuttur.